R E K L A M A

HAMMER Energy 2 i HAMMER Explorer w Android Enterprise Recommended

Opublikowane:

Czy znacie jakieś polskie marki, które byłyby obecne w programie Android Enterprise Recommended? Firma mPTech pochwaliła się właśnie, że dwa modele marki HAMMER zyskały certyfikaty tego programu.

Android Enterprise Recommended to program, który ułatwia wybór najlepszych urządzeń z Androidem do zastosowania w firmach, spełniających wysokie kryteria sprzętowe i te związane z oprogramowaniem. Google poleca ich wykorzystywanie w biznesie i strukturach organizacji, ale zalety tych urządzeń powinni też docenić klienci detaliczni.

Co oznacza fakt, że HAMMER Energy 2 i HAMMER Explorer są w programie AER? Przede wszystkim większe bezpieczeństwo i sprawność pracy, a także gwarancję systematycznego wdrażania poprawek bezpieczeństwa Google dla tych modeli (nie później niż 90 dni od ich publikacji) przez co najmniej pięć lat od ich premiery i do aktualizacji, do kolejnej pełnej wersji Androida (z nowym oznaczeniem). Oznacza to, że zarówno HAMMER Energy 2 jak i Explorer z Androidem 9 doczekają się aktualizacji do Androida 10.

Źródło: informacja prasowa mPTech

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!