R E K L A M A

Poco M2 Pro - co o nim wiemy?

Opublikowane:
fot. Poco

7 lipca poznamy nowy smartfon submarki (a formalnie - już osobnej marki) Xiaomi - Poco M2 Pro. Pora na zebranie dotychczasowych przecieków na jego temat.

Sporo informacje podaje sam producent. Potwierdzono datę premiery (7 lipca), a także podano slogan promujący urządzenie: "Feel The Surge" - czyli "poczuj przypływ" (mocy, energii...?). Dzięki informacjom od producenta, możemy potwierdzić obecność układu szybkiego ładowania o mocy 33 W. Uważnie wpatrując się w krótkie klipy publikowane przez Poco, dostrzeżemy jeszcze, że Poco M2 Pro może mieć ekran pozbawiony notcha, zaś z tyłu - kwadratową oprawkę aparatu fotograficznego, wskazującą na obecność 3 lub 4 obiektywów.

Smartfon pojawił się także w benchmarku Geekbench, gdzie wykazał obecność procesora Qualcomm (zapewne Snapdragona 720G) oraz 6 GB pamięci operacyjnej. Całkiem możliwe, że Poco M2 Pro okaże się przemianowanym Redmi Note 9 Pro. Wówczas dane mogłyby "pasować".

Reszty danych możemy się jedynie domyślać. Krążą plotki (bazujące na założeniu pokrewieństwa z Redmi Note 9 Pro) o wyświetlaczu LCD o rozdzielczości Full HD+ i przekątnej 6,67 cala oraz o aparacie fotograficznym 64 Mpx. Na liście oczekiwań jest również akumulator o pojemności ok. 5000 mAh.

Na podstawie informacji POCO i Geekbench

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!