R E K L A M A

Premiera Galaxy A31 - przedstawiciela tańszej średniej półki od Samsunga

Opublikowane:

Na polskim rynku oficjalnie zadebiutował Samsung Galaxy A31, który może stać się świetną propozycją wśród modeli z niższo-średniej półki cenowej.

Choć Samsung nie podał, na ile wyceniono Galaxy A31, nie powinniśmy zapłacić za niego więcej niż tysiąc złotych. Co otrzymujemy w zamian? W dużym skrócie - smartfon z poczwórnym aparatem, dużym wyświetlaczem Infinity-U i potężną baterią o pojemności 5000 mAh.

Uwagę zwraca tu najbardziej 6,4-calowy wyświetlacz Super AMOLED Infinity-U otoczony wąskimi ramkami oraz smukłość urządzenia - zaledwie 8,6 mm. Mocnym punktem urządzenia ma być również zestaw aparatów, obejmujący aparat główny o rozdzielczości 48MP, aparat szerokokątny 8MP z polem widzenia 123 stopni, aparat makro 5MP oraz aparat do głębi 5MP. Z frontu znalazł się natomiast aparat do selfików o rozdzielczości 20MP. Wszystko to zasila bateria o pojemności 5000 mAh z szybkim ładowaniem 15 W.

Galaxy A31 został wyposażony w ośmiordzeniowy procesor Mediatek MT6768, 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć o maksymalnie 512 GB. Model Galaxy A31 będzie dostępny od lipca w kolorach Prism Crush Black oraz Prism Crush Blue.

Źródło: Samsung

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!