R E K L A M A

OnePlus Nord: rusza przedsprzedaż, jest coraz więcej informacji

Opublikowane:
fot. OnePlus

OnePlus Nord - choć do premiery pozostało jeszcze sporo czasu - jest już dostępny w przedsprzedaży. Wraz z wydarzeniem, pojawiło się też kilka nowych informacji.

OnePlus oferuje model Nord w Europie, choć nie ujawnia jeszcze ani jego specyfikacji, ani ceny. Na razie rezerwacja kosztuje 20 funtów albo euro, które zostaną odliczone voucherem przy finalizacji zakupu. Klienci, którzy zamówią telefon w przedsprzedaży otrzymają dodatkowo prezent. Pierwsza transza telefonów rozeszła się momentalnie, kolejne - 8 i 15 lipca o 10:00. Można również zamawiać z Polski. Co ciekawe, OnePlus Nord raczej nie będzie oferowany w USA, za to pojawi się w Indiach.

Chwilę przed startem przedsprzedaży, na Instagramie pojawił się klip, pokazujący powstawanie OnePlus Nord. W klipie przewijają się smartfony, które mogą właśnie być nowym modelem - choć wcale nie muszą i nie przywiązywał bym się szczególnie do ich wyglądu... Zwłaszcza, że tył mocno przypomina inny, znany model. Ważniejsze jest to, że w filmie pojawia się wypowiedź szefa firmy, Pete Lau'a: "Nord to nasz pierwszy od kilku lat model kosztujący poniżej 500 dolarów". Oznacza to, że cena OnePlus Nord może wynieść ok. 450 euro czy mniej niż 2 tys. zł.

Względem specyfikacji - możemy być pewni tylko jednego: OnePlus Nord otrzyma procesor Qualcomm Snapdragon 765G. Potwierdzili to obaj producenci - zarówno SoC, jak i telefonu. Resztę danych - znamy jedynie nieoficjalnie. Przypomnijmy:

Domniemana specyfikacja OnePlus Lite Z:
Procesor Snapdragon 765 z modemem 5G
Wyświetlacz Super AMOLED 6,55 cala, odświeżanie 90 Hz
Czytnik linii papilarnych Zintegrowany w ekranie
Pamięć RAM 6 GB
Pamięć flash 128 GB
Akumulator 4300 mAh z ładowaniem 30 W
Aparat tył 64+16+2 MPx
Aparat przód 16 MPx w otworku ekranu (podwójny)

Na podstawie informacji OnePlus i Androidheadlines

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł skomentowano już 2 razy.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 2.
0,0% 
 0,0% 
 100,0% 
Bezimienny
Za 2k można mieć OP 7T, bez wątpienia lepszy telefon
.0.32.204 | 02 Jul 2020, 17:07
Marco Polo
Ha ha, a miało być może 299 dolarów, a tu się robi już poniżej 500 euro. No nie wiem czy taka okazja, w tej cenie można dostać o wiele lepsze telefony.
.231.103.47 | 02 Jul 2020, 11:07