R E K L A M A

Nie będzie Motoroli Edge Lite. Zamiast niej - Moto G 5G i Moto G 5G Plus!

Opublikowane:
fot. Motorola

Popularny leakster Evan Blass publikuje na Twitterze ciekawe informacje. Według niego, nie doczekamy się modelu Motorola Edge Lite - ale za to pojawią się dwa średniaki z rodziny Moto G: Moto G 5G i Moto G 5G Plus.

Evan podaje nawet dane techniczne Moto G 5G. Jego zdaniem, są to dokładnie te same informacje, które jeszcze niedawno krążyły w sieci jako nieoficjalna specyfikacja modelu Motorola Edge Lite. Według leakstera, Moto G 5G będzie mieć ekran o proporcjach 21:9, rozdzielczości Full HD+ oraz częstotliwości odświeżania obrazu 90 Hz. W ekranie mają się znaleźć dwa otworki na podwójny aparat do selfie. Jeśli przypomnimy sobie przecieki na temat Motoroli Edge Lite, ekran powinien mieć przekątną 6,7 cala, a aparat do selfie - matryce 8 i 2 Mpx oraz przysłony f/2.0 i f/2.2.

Sercem telefonu będzie układ Snapdragon 765G z modemem 5G, wspomagany przez 4 GB pamięci operacyjnej i 64 GB pamięci flash. Nie wiadomo, czy będzie to jedyny wariant pamięci - ale Blass podaje, że telefon otrzyma również hybrydowe gniazdo na kartę microSD - lub dwie nanoSIM. Telefon ma pracować oczywiście pod kontrolą Androida 10. Tyly aparat fotograficzny będzie poczwórny, z główną matrycą 48 megapikseli i szerokokątnym modułem 8 Mpx. Do będzie jeszcze 5-megapikselowy aparat do makro oraz 2-megapikselowy do efektów tła. Telefon ma mieć wymiary 167,98x73,97x9,59 mm i ważyć 207 g.

Leakster wspomina jeszcze o modelu Moto G 5G Plus - nie podając jednak innych informacji na jego temat. Smartfon ten może mieć większą pamięć, niż bazowa Moto G 5G, a także - być może - inny aparat fotograficzny - taki, o jakim wspominano wcześniej w kontekście Motoroli Edge Lite. Mowa o zestawie matryc 48, 16, 8 i 5 Mpx z przysłonami - odpowiednio - f/f1.7, f/2.2, f/2.2 i f/2.2. Funkcje modułów fotograficznych pozostałyby takie, jak w podstawowym modelu. Premiery obu telefonów spodziewamy się 7 lipca

Na podstawie informacji @evleaks

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!