R E K L A M A

Huawei Mate 40 bez aparatu pod ekranem!

Opublikowane:
fot. IThome

Kilkanaście dni temu dowiedzieliśmy się, że chińska firma Visionox produkuje już aparaty fotograficzne ukrywane pod wyświetlaczem telefonu. Stało się jasne, że nowość pojawi się w smartfonie chińskiej marki. Wciąż nie wiemy w którym - ale wiemy, w którym na pewno nie zadebiutuje!

W momencie ogłoszenia przez Visionox rozpoczęcia produkcji modułów fotograficznych, które mogą znajdować się pod ekranami smartfonów, pozostając niewidocznymi, ruszyła "giełda wróżb". Wszyscy zastanawiali się, jaki smartfon pojawi się na rynku jako pierwszy z nowym aparatem. Wymieniano modele marek Vivo, Xiaomi czy Oppo, ale najczęściej obstawianym typem był flagowiec Huawei.

Konkretniej - nowatorski aparat miał zadebiutować w Huawei Mate 40. Huawei - jak wiemy - nie boi się odważnych eksperymentów i często zaskakuje nowościami. Ponadto, firma przywiązuje ogromną wagę do możliwości fotograficznych swych smartfonów. I może właśnie zaważyło na tym, że Huawei jednak nie zdecyduje się zaryzykować flagowca z aparatem Visionox. Całkiem możliwe, że z racji faktu, iż jest to świeża, niekoniecznie jeszcze dopracowana technologia, zdjęcia z zamaskowanego aparatu mogą być gorsze, niż z tradycyjnego. A tego we flagowcu dopuścić nie można. Dlatego też - jak donosi chiński leakster - w Huawei Mate 40 nie będzie ukrytego aparatu. Leakster twierdzi, że oglądał inżynierski egzemplarz nowego Mate 40 - i telefon z pewnością nie ma aparatu do selfie pod ekranem. Jaki ma - tego już leakster nie zdradza. Pozostaje zatem wrócić do zgadywanki - kto będzie pierwszy...? Ja obstawiam średniaka od Oppo.

Na podstawie informacji Weibo

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!