R E K L A M A

Samsung Galaxy Note 20 oraz Galaxy Z Flip 5G z certyfikatami CCC

Opublikowane:

Na stronach chińskiego urzędu, przyznającego certyfikaty CCC, pojawiły się informacje o dwóch smartfonach Samsunga, potencjalnie modelach Samsung Galaxy Note 20 oraz Galaxy Z Flip 5G. Czego się o nich dowiadujemy?

Wariant 5G modelu Samsung Galaxy Z Flip oraz Galaxy Note 20 są flagowcami, nad którymi pracuje obecnie koreański producent. I są one coraz bliższe rynkowej premiery - zazwyczaj tak jest, gdy smartfony zaczynają krążyć po urzędach i zbierać kolejne certyfikaty. Tym razem certyfikatem CCC mogą pochwalić się dwa modele o oznaczeniach Samsung SM-F7070 i Samsung SM-N9810. Ten pierwszy może należeń do Samsunga Galaxy Z Flip 5G, podczas gdy oznaczenie N9810 pasuje do oznaczeń serii Note 20.

Według certyfikatu Samsung SM-F7070 zostanie wyposażony w ładowarkę 15 W, natomiast SM-N9810 w ładowarkę 25 W.


Zauważono też dane dotyczące pojemności dwóch baterii - pierwsza o oznaczeniu EB-BF707ABY o pojemności 2500 mAh, a druga o nazwie EB-BF708ABY o pojemności 704 mAh. Prawdopodobnie należą one do modelu Galaxy Z Flip 5G, który będzie miał dwa ogniwa o łącznej pojemności 3204 mAh - tak samo było w przypadku oryginalnego Flipa.

Źródło: MySmartPrice

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!