R E K L A M A

HTC Desire 20 Pro - średniak, który odwróci kartę?

Opublikowane:
Szkic sylwetki HTC Desire 20 Pro
Szkic sylwetki HTC Desire 20 Pro
fot. Eprice

HTC ciągle w dołku. Choć na rynku VR radzi sobie znakomicie, o smartfonach tej marki mało kto już pamięta. Nadchodzi jednak nowy model - czy sprawi on, że pamięć o smartfonach HTC odżyje?

Termin premiery

Według oficjalnej informacji HTC, model Desire 20 Pro zadebiutuje 16 czerwca. Banner opublikowany na forum HTC zdradza, że smartfon będzie wyglądać dokładnie tak, jak na upublicznionym wcześniej szkicu, który widzicie powyżej. Będzie mieć poczwórny aparat tylny w "kanapkowej" oprawce oraz aparat do selfie w ekranowym otworku. Co jeszcze zaoferuje nowy model - przeczytacie poniżej.

To będzie średniak!

HTC Desire 20 Pro pojawił się kilka tygodni temu w niewielkiej wzmiance, a dziś powraca - już w konkretniejszej informacji. Smartfon pojawił się w wykazie Google Play Console. Opublikowano garść danych - a biorąc pod uwagę źródło, możemy uznać je za pewne.

Jaki będzie HTC Desire 20 Pro? Specyfikacja wskazuje, że będzie to typowy przedstawiciel średniego segmentu, wyposażony w procesor Snapdragon 665 oraz 6 GB pamięci operacyjnej. Smartfon ma również mieć wyświetlacz o rozdzielczości 2340x1080 pikseli i współczynniku zagęszczenia 400 DPI. Połączenie obu parametrów pozwala oszacować przekątną ekranu na ok. 6,5 cala. Smartfon dostanie oczywiście Androida 10.

Znamy zarys stylizacji

Według wcześniejszych informacji, HTC Desire 20 Pro będzie mieć aparat do selfie w ekranowym otworku, potrójny lub poczwórny aparat fotograficzny z tyłu, a obok - klasyczny czytnik linii papilarnych. To ostatnie podpowiada, że wyświetlacz będzie wykonany raczej w technologii LCD. Jak zatem widzicie, nowy Desire nie zapowiada się zbyt imponująco - ale jeśli zostanie wyceniony rozsądnie, urządzenie pozwoli producentowi przypomnieć o sobie...

Pokrowce potwierdzają wygląd telefonu

Na koniec ciekawostka: w chińskim sklepie pojawiły się już pokrowce na ten model. Ich kształt, jak również wygląd "wypełnienia" dość dokładnie odpowiadają wizerunkowi HTC Desire 20 Pro, jaki znamy z opublikowanego wcześniej rysunku:

Na podstawie informacji XDAdevelopers, Alibaba, HTC

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!