R E K L A M A

Motorola Razr2 z większymi ekranami

Opublikowane:
Aktualny model Motorola Razr
Aktualny model Motorola Razr
fot. Adam Łukowski/mGSM.pl

Niedawno dowiedzieliśmy się, że składana Motrola Razr2 będzie mieć mocniejszą specyfikację niż obecny model. Okazuje się, że i wyświetlacze będzie mieć lepsze.

Kilkanaście dni temu dowiedzieliśmy się, że nowy, składany smartfon Motoroli, ukrywający się pod kodową nazwą Smith, otrzyma procesor Snapdragon 765, 8 GB pamięci RAM oraz pamięć wewnętrzną 256 GB. Telefon ma mieć również 48-megapikselowy tylny aparat Samsung ISOCELL Bright GM1, a także 20-megapikselowy aparat do selfie. Jedynym, co pozostanie na poziomie aktualnego modelu ma być akumulator o skromnej pojemności 2845 mAh.

Według najnowszych informacji, Motorola Razr2 dostanie też nowe, większe wyświetlacze. Urośnie nie tylko zewnętrzny, pomocniczy ekran, ale i duży, elastyczny wyświetlacz, który - jak już wiemy - ma mieć powłokę ochronną Ultra Thin Glass. Znamy ją z Samsunga Galaxy Z Flip - i nie będzie to jedyne podobieństwo między tymi modelami. Nowa "Żyleta" ma mieć wewnętrzny ekran o tej samej wielkości, co konkurent - 6,7 cala. Możliwe zatem, że smartfon straci charakterystyczny, gruby "podbródek", jak również notch w górze ekranu - na rzecz otworka na aparat.

Jeśli chcecie przypomnieć sobie, jak wygląda aktualny model Razr, zapraszam na film:


Motorola Razr 2019 - prosto z premiery
wideo: mGSM.pl przez YouTube

Na podstawie informacji @DSCCRoss

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!