R E K L A M A

Google Pixel 4a XL - jaki miał być?

Opublikowane:
Google Pixel 4a XL
Google Pixel 4a XL
fot. Pigtou

Google Pixel 4a zadebiutuje samotnie... A mógł mieć większego brata. Google Pixel 4a XL nie trafił do produkcji - ale możemy zerknąć, jak mógł wyglądać.

Nie wiemy, dlaczego Google nie zdecydowało się na wprowadzenie dwóch wersji budżetowego Pixela. Może chodziło o koszty? Model XL byłby nie tylko większy, ale i lepiej wyposażony... Może po drodze wystąpiły jakieś problemy z ciągłością produkcji, spowodowane epidemią Covid19...? W każdym razie, Google Pixel 4a, który miał zadebiutować w maju, pojawi się dopiero w połowie czerwca - i samotnie.

Nieoficjalne rendery wskazują, że Google Pixel 4a XL byłby większy od bazowego modelu i miałby wymiary 154,3 x 73,9 x 8,2 mm - wobec 144,18 x 69,46 x 8,2 mm przewidywanych dla podstawowej wersji Pixela 4a. W większym modelu mielibyśmy także podwójny aparat fotograficzny - w miejsce pojedynczego, straszącego na pustawej ramce w Pixelu 4a.

Cała reszta - byłaby bardzo podobna, włączając obudowę z poliwęglanu i przedziurkowany wyświetlacz. Możliwe, że XL miałby też np. więcej pamięci - ale należy podejrzewać, że reszta wnętrza pozostałaby nietknięta. Niestety - nie przekonamy się, jak mogłoby być w rzeczywistości, bowiem projekt XL skasowano.

Na podstawie informacji Pigtou i 9to5google

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!