R E K L A M A

Samsung Galaxy M01 - nadchodzi budżetowiec

Opublikowane:
Samsung Galaxy M01
Samsung Galaxy M01
fot. Androidpure

W Indiach zadebiutuje niebawem Samsung Galaxy M01. Ma to być dość tani model, ale z paroma przyzwoitymi elementami wyposażenia.

Według doniesień indyjskiego leakstera, Samsung Galaxy M01 ma kosztować 9 tys. rupii, czyli 119 dolarów albo 475 zł. Za taką kwotę trudno oczekiwać cudów, ale parę punktów specyfikacji można jednak pochwalić. Niestety, mowa o specyfikacji z nieoficjalnego źródła. Rysunek, który przedostał się do sieci, zdradza, że sercem nowego Galaxy M01 jest ośmiordzeniowy Qualcomm Snapdragon 439 z zegarem 1,95 GHz, wspomagany przez 3 GB RAM-u i 32 GB pamięci flash. Będzie też zapewne gniazdo na kartę microSD, ale to jeszcze nie potwierdzone.

Samsung Galaxy M01 otrzyma też 5,71-calowy wyświetlacz TFT o rozdzielczości HD+ z kropelkowym wcięciem na 5-megapikselowy aparat do selfie, z przysłoną f/2.2. Tylny aparat będzie natomiast podwójny, z matrycami 12 i 2 Mpx i obiektywami f/2.2 i f/2.4. Smartfon zasili akumulator o pojemności 4000 mAh, a wyposażenie obejmie ponadto układ nagłośnienia Dolby Atmos i firmowy interfejs OneUI. Obudowa ma wymiary 146,3x70,86x9,8 mm. Premiera - na początku czerwca.

Na podstawie informacji Androidpure

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!