R E K L A M A

myPhone Soho Line H31 - telefon stacjonarny na kartę SIM

Opublikowane:
myPhone Soho Line H31
myPhone Soho Line H31
fot. myPhone

W ofercie marki myPhone pojawił się telefon stacjonarny na kartę SIM tj. myPhone Soho Line H31. Sprawdzi się tam, gdzie nie ma infrastruktury pozwalającej na podłączenie telekomunikacji przewodowej, lub gdy koszty jej poprowadzenia są zbyt duże.

myPhone Soho Line stanowi alternatywę dla telefonów w miejscach, w których nie ma infrastruktury dla połączenia przewodowego telekomunikacji. To też dobry wybór tam, gdzie nie jest potrzebny smartfon lub komórka, ponieważ głównie wykonuje się połączenia telefoniczne, stąd to rozwiązanie cieszy się dużą popularnością w przedsiębiorstwach.

myPhone Soho Line H31 ma przenośną słuchawkę z ekranem 1,77 cala i stację ładującą. Oferuje liczne funkcje biurowe: wstrzymanie połączeń i ich przekierowanie na inny wskazany numer, możliwość podłączenia zestawu słuchawkowego oraz połączenia konferencyjne do rozmów dla kilku osób jednocześnie. Do tego książkę telefoniczną na 1000 kontaktów, a nawet radio FM, dyktafon, kalendarz i alarm. Wbudowana bateria o pojemności 800 mAh pozwala na wielogodzinne działanie w stanie czuwania lub kilka godzin ciągłych rozmów. Co ważne, zakup telefonu i skorzystanie z usług wybranego operatora pozwala zachować dotychczasowy numer stacjonarny.

Model myPhone Soho Line H31 to pierwsze urządzenie dające początek nowej kategorii telefonów myPhone Soho Line. Urządzenie jest oferowane przede wszystkim w kanale B2B. Telefon wyceniono na 249 zł, jednak w taryfie danego operatora cena urządzenia na start będzie zapewne niższa.

Na podstawie informacji myPhone

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!