R E K L A M A

Cyberphone dla miliarderów - nowa propozycja Caviar

Opublikowane:

Na początku roku Caviar, rosyjski producent luksusowych telefonów zaprezentował iPhone'a 11 Pro w obudowie inspirowanej samochodem Tesla Cybertruck. Teraz pojawiła się wersja tego modelu dla garstki najbogatszych z bogatych.

Rosyjska marka Caviar, która opracowała zaawansowany technologicznie Cyberphone na bazie iPhone'a 11 Pro, stworzyła biżuteryjną wersję tego modelu, wykonaną z czystego srebra i złota. To Caviar iPhone 11 Pro Cyberphone Billionaire - smartfon, który ma jasno określoną grupę docelową - miliarderów.

Podstawowy model ma tytanową obudowę, która stanowi też element ochrony ekranu i przekształca się w podstawkę smartfona. Wersja zmodyfikowana ma korpus o takim samym designie, ale wykonana jest z czystego srebra. Z kolei elementy dekoracyjne i przyciski wykonane są z czystego złota próby 750. Ma to być urządzenie, które łączy aspekt praktyczny i ekskluzywny. Caviar wycenił model iPhone 11 Pro Cyberphone Billionaire na 19 900 dolarów - dla iPhone'a o pojemności 256 GB oraz 20 680 dolarów dla wersji z 512 GB pamięci.

Źródło: Caviar

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!