R E K L A M A

Powrócą tanie OnePlusy - zapowiada Pete Lau

Opublikowane:
Szef OnePlus, Pete Lau
Szef OnePlus, Pete Lau
fot. Adam Łukowski/mGSM.pl

Ostanie smartfony OnePlusa - choć technicznie nie można im niczego zarzucić - nie należą już do najtańszych modeli w swej klasie. Szef firmy zapowiada jednak, że powrócą też tańsze modele.

Szef OnePlusa, Pete Lau, udzielił wywiadu serwisowi FastCompany. Powiedział w nim m.in., że OnePlus powróci do korzeni i zaoferuje smartfony przyjazne dla portfela. Ponadto, firma rozszerzy portfolio produktowe, budując własny ekosystem urządzeń towarzyszących smartfonom. Pete Lau zapewnia, że OnePlus nie porzuci swej filozofii i nadal zamierza oferować urządzenia o dobrym stosunku możliwości i wyposażenia do ceny.

Całkiem możliwe, że ekosystem OnePlusa powstanie we współpracy z koncernem BBK, do którego należą marki Oppo, Vivo i Realme. Choć OnePlus wciąż odcina się od związków z BBK - ale Pete Lau wspomina w wywiadzie o "grupie", która ma duża bazę klientów, potencjalnych użytkowników ekosystemu. Pete Lau zaznacza, że OnePlus to wciąż młoda firma, rosnąca może niezbyt szybko, za to stabilnie - i potrafiąca elastycznie reagować na potrzeby rynku. Jedną z nich są korzystne cenowo smartfony - i takie też powstaną.

Na podstawie informacji FastCompany

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł skomentowano już 2 razy.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 2.
50,0% 
 0,0% 
 50,0% 
Damian
Czyli nie istnieją dla Ciebie żadne nowe smartfony :)
.173.104.43 | 29 May 2020, 09:05
Spoko
Dla mnie OnePlusy nie istnieją z powodu braku złącza audio 3,5 mm.
.145.222.241 | 27 May 2020, 12:05