R E K L A M A

Motorola Moto G Fast - następna nowość na horyzoncie

Opublikowane:
fot. Umair's Wishlist via YouTube

Po wczorajszej, niespodziewanej premierze Moto G Pro, na horyzoncie pojawiła się kolejna nowa Motorola. Tym razem jest to Moto G Fast.

To kolejny, po Moto G Pro smartfon Motoroli, pozbawiony numerycznego oznaczenia serii, co odróżnia go od reszty rodziny Moto G8. Filmowa wzmianka o smartfonie pojawiła się na moment na oficjalnym kanale Motoroli w YouTube - ale szybko zniknęła. Na szczęście ktoś przytomny zdołał zrobić kopię tego krótkiego, promocyjnego klipu.

Film nie zawiera zbyt wielu danych, ale z tego, co ujawniono, wynika, że smartfon ma ośmiordzeniowy procesor Qualcomm-a oraz 3 GB pamięci operacyjnej. Jednocześnie, sekundę wcześniej, producent wychwala szybką pracę urządzenia (którą odzwierciedlono nawet w nazwie). Nie wiem, jak ma się wysoka wydajność - opisana jako "Blazing Fast Performance" - do 3 GB pamięci RAM, ale pewnym rozwiązaniem tej zagadki mogą być przewijające się w tle zrzuty ekranu z surowej postaci Androida.

Z filmu dowiemy się jeszcze, że telefon ma ciekawą fakturę na tyle obudowy, klasyczny czytnik linii papilarnych oraz potrójny aparat fotograficzny. Dodatkowe obiektywy tego aparatu odpowiadają za zdjęcia makro oraz szerokokątne, z polem widzenia 128 (lub 118) stopni. Możliwe, że to Action Cam - aparat pozwalający nagrywać poziome filmy, gdy trzymamy telefon pionowo. Aparat do selfie ukryto w otworku w ekranie, pojawia się też wieść o akumulatorze zapewniającym 2 dni działania (4000 - 5000 mAh - jak w banku). Na razie nie wiemy niczego na temat terminu premiery tego modelu - ale zapewne jest nieodległy. Możliwe, że będzie to jakiś "oszczędnościowy" model wyłącznie na rynek USA.

Na podstawie informacji Umair's Wishlist via YouTube

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!