R E K L A M A

Samsung Galaxy Fold Active? Czy to możliwe?

Opublikowane:
Samsung Galaxy Fold Active na szkicach
Samsung Galaxy Fold Active na szkicach
fot. LetsGoDigital

Gruchnęła wieść, że Samsung patentuje składane i wodoszczelne urządzenie. Od razu pojawia się teoria, że mowa o modelu Galaxy Fold 2. Nie byłbym aż takim optymistą.

Samsung zgłosił do opatentowania urządzenie o wodoszczelnej konstrukcji, zawierające zawias umożliwiający składanie. Od razu staje się oczywistym, że mowa o składanym smartfonie. Wnioskowi patentowemu towarzyszą szkice, na których widzimy telefon przypominający pierwszy model Galaxy Fold. Mamy taki sam notch w wewnętrznym ekranie, podobną oprawkę aparatu fotograficznego... ale i inny wyświetlacz zewnętrzny. Wąski, mały - tylko do podstawowych powiadomień.

To, moim zdaniem, wyklucza teorię mówiącą, że wodoszczelnym składakiem będzie Samsung Galaxy Fold 2. Jest już niemal pewne, że model ten będzie mieć duży ekran bez notcha i większy wyświetlacz zewnętrzny. Wiemy to z pewnego źródła. Coż zatem widzimy na szkicach? Moim zdaniem, może powstać po prostu dodatkowa, "wyczynowa" wersja Folda, z wodoszczelnością, mocniejszym zawiasem itp. Czyżby szykował się Samsung Galaxy Fold Active? Moim zdaniem, jest to bardziej prawdopodobne, niż to, że Fold 2 (który ma przecież być tańszy!) będzie wodoszczelny. Liczę raczej na Galaxy Fold Active, z obniżoną specyfikacją, ale wzmocnioną konstrukcją, w cenie zbliżonej do pierwszego Galaxy Folda.

Na podstawie informacji LetsGoDigital

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!