R E K L A M A

Samsung Galaxy Note20+ z udziwnionym aparatem?

Opublikowane:
Samsung Galaxy Note20+
Samsung Galaxy Note20+
fot. Pigtou

Popularny leakster, specjalizujący się w tworzeniu renderów przedpremierowych smartfonów, udostępnił zestaw przedstawiający Samsunga Galaxy Note20+.

Jeśli leakster się nie myli, tegoroczny Note20+ otrzyma nieco wyrazistszą stylizację. Smartfon - wzorem poprzednika oraz serii Galaxy S, ma mieć prostokątną oprawkę aparatu fotograficznego. Tym razem jednak, obiektywy otrzymają jaśniejsze, srebrzyste obwódki. Sprawi to, że ciemna, dość duża ramka nie będzie raziła nadmiarem pustek przestrzeni.

Telefon nabierze dość ostrej, prostej linii, z płasko ściętymi górną i dolną krawędzią. Zaokrąglenia zauważymy jedynie na bokach - zarówno tył, jak i front, będą łagodnie zachodzić na boki, gdzie zostają rozdzielone wąską, metalową ramką. Na wysokości przycisków ramka się nieco rozszerzy, tworząc charakterystyczne wcięcie w tylnym szkle. Rendery zdradzają, że wnęka na rysik zostanie przeniesiona na przeciwną stronę dolnej ścianki, a minijack już raczej nie powróci. Smartfon ma mieć ekran o przekątnej 6,87 cala, czyli nieco większej, niż w aktualnym modelu. W porównaniu z Note10+ nowy model będzie nieco wyższy, ale i smuklejszy, jego wymiary określono na 165x77,2x7,6 mm. Dla porównania, aktualny Note10+ ma wymiary 162,3x77,2x7,9 mm.

Na podstawie informacji Pigtou

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!