R E K L A M A

Tajemniczy smartfon z ukrytym aparatem

Opublikowane:
fot. Weibo

W sieci krąży zdjęcie przedstawiające tajemniczy smartfon z niewidocznym aparatem do selfie. Czyżby to był Xiaomi Mi Mix 4?

Plotki o tym, że Xiaomi Mi Mix 4 ma mieć aparat do selfie ukryty pod wyświetlaczem krążą od dawna. Nie było dotąd jednak żadnego przecieku, który choć w minimalnym stopniu potwierdziłby te pogłoski. Aż do dziś. Źródło utrzymuje, że widoczny na zdjęciu telefon, ma aparat do selfie ukryty pod wyświetlaczem. Dodaje, że może to być nowy Xiaomi Mi Mix.

Niestety, prezentuję wam ten przeciek jedynie w roli ciekawostki. Nie sposób zweryfikować rzetelności źródła, które nawet nie jest w stanie podać, co widnieje na zdjęciu. A fakty niestety nie pomagają w uwiarygodnieniu przecieku. Telefon sfotografowano w pokrowcu, skrzętnie osłaniającym górną część obudowy. To, że aparat do selfie jest pod ekranem, bowiem w pokrowcu nie ma żadnych wycięć - może być jedynie domniemaniem. Równie dobrze, może to być dowolny z modeli z aparatem na wysięgniku, w pokrowcu bez odpowiednich wycięć. Nakładka może przecież pochodzić z innego telefonu... O tym, że zdjęcie może być przerobione, nawet już nie wspominam. Ot, po prostu macie kawałek technologicznego folkloru, w sam raz na początek weekendu...

Na podstawie informacji Weibo

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!