R E K L A M A

Honor Play 4 Pro i pierwsze informacje

Opublikowane:
Honor Play 4 Pro
Honor Play 4 Pro
fot. JD

Chiński sklep JD zapowiada rychłą premierę nowego modelu Honor Play 4 Pro, a dalekowschodni leakster zdradza główne elementy specyfikacji tego modelu. Zobaczcie je!

W sklepie JD przygotowano na razie miejsce na kartę produktową. Opublikowano nazwę modelu i kilka jego zdjęć, podano, że debiut urządzenia planowany jest na 10 czerwca. W tym samym czasie leakster znany jako "Stacja cyfrowych plotek" podał, że Honor Play 4 Pro ma procesor Kirin z obsługą 5G (zapewne Kirin 820) oraz szybkie ładowanie 40 W. Na pokładzie telefonu ma się również znaleźć 40-megapikselowy aparat fotograficzny Sony IMX600y, a wyświetlacz będzie wykonany w technologii LCD.

Zdjęcia wskazują, że tylny aparat fotograficzny będzie podwójny, zaś przedni - także podwójny - trafi do otworka w ekranie. Czytnik linii papilarnych powędruje na bok, a wyposażenie uzupełni nadajnik podczerwieni. Nie będzie niestety minijacka, telefon ma tylko gniazdo USB-C. Wygląda zatem na to, że wkrótce poznamy naprawdę tani telefon z 5G. Pytanie, czy trafi on na nasz rynek... I pod jaką nazwą?

Na podstawie informacji JD i Weibo

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!