R E K L A M A

Szkice zdradzają wygląd Galaxy Note20 - ale bez zoomu 100x

Opublikowane:
fot. Weibo

Dawno nie plotkowaliśmy o tegorocznych "Notatnikach" Samsunga. Było już kilka przecieków na ich temat - a dziś mamy krótką wrzutkę na temat wyglądu urządzeń.

Wygląd nowego Samsunga Galaxy Note20 mają nam ukazywać dwa schematyczne szkice CAD. Wyglądają niczym dziecięca kolorowanka wykonana Paintem, ale nie dajcie się zwieść pozorom. Takie szkice trafiają m.in. do producentów akcesoriów i poza schematycznym ukazaniem sylwetki, zawierają również bardzo dokładne dane o wymiarach obudowy i jej elementów. Najczęściej są zawarte w osobnym pliku. Zapewniam, zdarzyło mi się widzieć coś podobnego na własne oczy. Tu - wymiarów nie ma, może zatem oglądamy jakiś wczesny szkic, a może ktoś dla pewności ukrył wartswy z liniami wymiarowymi.

Oczywiście, za autentyczność obrazków w żaden sposób nie mogę ręczyć, wyjaśniam jedynie, dlaczego wyglądają tak, a nie inaczej. A cóż widzimy? Nie wiem, jak wy - ale ja nie jestem w żaden sposób zaskoczony. To po prostu schemat stylizacji większości tegorocznych modeli Samsunga. Z przodu wąska ramka i otworek, z tyłu prostokątna oprawka aparatu. Podejrzewam, że w modelu Samsung Galaxy Note20+ ramka ta może być nieco większa i przybędzie na niej prostokątny otwór na peryskopowy obiektyw, jak w Galaxy S20 Ultra.

Jak wiadomo, mają powstać tylko dwa warianty "Notatnika". Bazowy model Note20 ma mieć rozmiar 6,42 cala, odświeżanie obrazu z częstotliwością 90 Hz i rozdzielczość ekranu 2345 x 1084 pikseli. Z kolei Note20+ będzie mieć ekran o przekątnej 6,87 cala, rozdzielczość 3096 x 1444 pikseli i zmienne odświeżanie obrazu do 120 Hz. Oba Galaxy Note mają też otrzymać większe, ultradźwiękowe czytniki linii papilarnych od Qualcomm'a. Rolę modelu Noe20 Ultra, który przewijał się we wcześniejszych plotkach, ma przejąć nowy Galaxy Fold.

Dalekowschodni leakster, wyspecjalizowany w urządzeniach Samsunga, donosi natomiast, że modele Galaxy Note20 nie będą wyposażone w peryskopowy aparat z cyfrowym zoomem 100x, znany z modelu S20 Ultra. Z Galaxy S przejmą jedynie matrycę 108 megapikseli, któ?a otrzyma dodatkowy czujnik, poprawiający działania autofokusu. To element, na który narzekają użytkownicy S20...

Na podstawie informacji Weibo i @UniverseIce

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
100,0% 
 0,0% 
 0,0% 
miku666
No i kurde się zawiodłem sądziłem że note przekroczy te 7.3 cala i w końcu będzie mój ale nić zaoszczędzę chociaż 6000 zł szkoda
.242.235.7 | 20 May 2020, 11:05