R E K L A M A

Realme X3 SuperZoom - jak wygląda i co zaoferuje?

Opublikowane:
Realme X3 SuperZoom
Realme X3 SuperZoom
fot. Techhangout

Z Tajlandii wypłynęły obszerne informacje na temat nowego Realme X3 SuperZoom. Wyglądają dość wiarygodnie i są poparte zdjęciami urządzenia. Poznajmy zatem nowy model przed oficjalną premierą.

Telefon zadebiutuje za kilka dni - 25 maja - ale jak widać Tajowie mają już urządzenie w dłoniach, zatem raczej nie zmyślili specyfikacji, tylko po prostu spisali ją "z natury". Cóż ona obejmuje?

Wyróżnikiem Realme X3 SuperZoom jest 8-megapikselowy aparat fotograficzny z peryskopowym teleobiektywem, dającym 5-krotne zbliżenie bezstratne i cyfrowe do 60x. Aparat ma oczywiście optyczną stabilizację, podobnie jak główna matryca tylna, Samsung ISOCELL Bright GW1 64 Mpx. Ponadto, na tyle znajdziemy 8-megapikselowy aparat z obiektywem szerokokątnym o polu widzenia 119 stopni oraz małą matrycę do makro.

Poza aparatem - Realme X3 SuperZoom jest typowym flagowcem. Ma procesor Snapdragon 855+ oraz 12 GB RAM-u i 256 GB pamięci flash UFS 3.0. Telefon nie ma minijacka i miejsca na microSD, ale ma za to głośniki stereo i 32+8-megapikselowy aparat do selfie. Wyświetlacz LCD mierzy 6,5 cala, ma rozdzielczość Full HD+ oraz częstotliwość odświeżania 120 Hz. Czytnik linii papilarnych umieszczono na boku, a w roli systemu - Android 10 z interfejsem Realme UI. Zasilanie zapewnia akumulator o pojemności 4200 mAh z szybkim ładowaniem 30 W.

Niestety, jedynym, czego nie udało się Tajom ustalić, to cennik. Trzeba poczekać kilka dni, a wszystko będzie już jasne.

Na podstawie informacji Techhangout

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!