pokaż mniej
Nowe funkcjonalności pokaż wszystkie
Nowe funkcjonalności pokaż mniej pokaż więcej Cały czas się rozwijamy i dodajemy nowe funkcjonalności. sprawdź wszystkie nowości
sprawdź wszystkie nowości

Meizu obiecuje 120 Hz w "Siedemnastkach"

Opublikowane:
Odsłuchaj artykuł
fot. Meizu

Kilka dni temu zadebiutowały modele Meizu 17 i Meizu 17 Pro. Oba wyposażono w atrakcyjne wyświetlacze Super AMOLED od Samsunga, ale odświeżane w tempie 90 Hz. Okazuje się jednak, że odświeżanie niebawem przyspieszy.

W swym komunikacie rozgłaszanym za pomocą chińskiej sieci społecznościowej, Meizu obiecuje, że już wkrótce odświeżanie wyświetlaczy w Meizu 17 i Meizu 17 Pro przyspieszy do 120 Hz. Ulepszenie odświeżania ekranu będzie dostępne na drodze aktualizacji. Na razie trwają testy - i jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, producent rozpocznie dystrybucję aktualizacji drogą over-the-air, czyli OTA. Biorąc pod uwagę, że sprzedaż obu modeli rozpoczęła się w Chinach raptem kilkanaście godzin temu, można właściwie będzie uznać, że smartfony mają 120 Hz od samego początku swej obecności na rynku.

Dla przypomnienia, sprawdźcie porównanie specyfikacji Meizu i Meizu 17 Pro.

Obserwuj nas w Google News Obserwuj

Meizu 17   przejdź do specyfikacji →

  • Ikona cech ekranu 6.6" Super AMOLED  1080 x 2340 px
    Proporcje ekranu: 19.5:9
  • Ikona wymiarów urządzenia 160.00 x 77.20 x 8.50 mm  199.00 g
  • Ikona podstawowych cech aparatu 64 Mpx  Przedni: 20 Mpx
  • Ikona cech baterii Li-Ion 4500 mAh 
  • Ikona pamięci RAM 8 GB 
  • Ikona pamięci wewnętrznej (flash) 128 GB, 256 GB 
  • Ikona modelu procesora Qualcomm Snapdragon 865 
  • Ikona kalendarza - czasu wprowadzenia na rynek II kwartał 2020
    (6 lat 6 miesięcy temu) 
  • Ikona grubości telefonu i baterii 529.41  C2T  Współczynnik pojemności baterii do grubości
  • Ikona stosunku wielkości ekranu do obudowy 86.60%  Współczynnik wielkości ekranu do obudowy

Meizu 17 Pro   przejdź do specyfikacji →

  • Ikona cech ekranu 6.6" Super AMOLED  1080 x 2340 px
    Proporcje ekranu: 19.5:9
  • Ikona wymiarów urządzenia 160.00 x 77.20 x 8.50 mm  219.00 g
  • Ikona podstawowych cech aparatu 64 Mpx  Przedni: 20 Mpx
  • Ikona cech baterii Li-Ion 4500 mAh  Ładowanie indukcyjne
  • Ikona pamięci RAM 8 GB, 12 GB 
  • Ikona pamięci wewnętrznej (flash) 128 GB, 256 GB 
  • Ikona modelu procesora Qualcomm Snapdragon 865 
  • Ikona kalendarza - czasu wprowadzenia na rynek II kwartał 2020
    (6 lat 5 miesięcy temu) 
  • Ikona grubości telefonu i baterii 529.41  C2T  Współczynnik pojemności baterii do grubości
  • Ikona stosunku wielkości ekranu do obudowy 86.60%  Współczynnik wielkości ekranu do obudowy

Na podstawie informacji Meizu

O autorze
adam-lukowski.jpg
Adam Łukowski

Od 25 lat w branży nowoczesnych technologii. Pamięta pierwsze komórki i początki mobilnego internetu, ma za sobą również pracę w poczytnych czasopismach. Od początku istnienia mGSM.pl dostarcza aktualności i recenzuje urządzenia, korzystając z wiedzy i nabytego przez lata doświadczenia.

Artykułów: 17728

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!

R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!

Aktualności

Wszystkie aktualności

Recenzje

Dwa mocne fotosmartfony w kompleksowym porównaniu - HUAWEI Pura 90s Pro i HUAWEI Pura 90s Pro Max
Huawei Pura 90s Pro

Dwa mocne fotosmartfony w kompleksowym porównaniu - HUAWEI Pura 90s Pro i HUAWEI Pura 90s Pro Max

19.10.2026

Problem z flagowymi seriami smartfonów jest taki, że swoje trzeba za nie zapłacić. W zamian oczywiście oferują ogromne możliwości i o klasę wyprzedzają modele z niższej półki. Gdy do tego seria mieści przynajmniej 2 różne modele, które znacząco różnią się ceną, pojawia się pytanie: który opłaca się bardziej kupić? A właściwe pytanie brzmi: który dla kogo? HUAWEI Pura 90s Pro i HUAWEI Pura 90s Pro Max: zapraszam na kompleksowe porównanie. więcej

Wszystkie recenzje


mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies