R E K L A M A

Galaxy S20 w Korei z procesorem od Amerykanów

Opublikowane:
fot. Dealntech
fot. Dealntech

Niezadowolenie z układów Exynos 990, które montowane są w najnowszych flagowcach z rodziny Galaxy S20 na wybranych rynkach, ma coraz ciekawsze konsekwencje. W Korei, gdzie pracuje oddział odpowiedzialny za autorskie układy producenta, do sprzedaży wprowadzono wersję ze Snapdragonem 865.

To zdecydowanie jest upokarzające dla jednostki, która pracowała nad rozwojem układów Exynos. Dział Samsunga, który projektuje autorskie układy scalone, został zaskoczony decyzją firmy. Według niej w Korei nie będzie sprzedawana wersja z Exynosem 990, ale ta, która wyposażona jest w układ Qualcomm Snapdragon 865.

Fakt, że na własnym terenie, w ojczyźnie Samsunga, zdecydowano się zrezygnować z autorskiego procesora na rzecz amerykańskiej konkurencji, wiele mówi o niezadowoleniu użytkowników z Exynosa 990. Oferuje on niższą wydajność i krótsze czasy pracy - a w sieci pojawiła się nawet petycja i sugestie, by Samsung zrezygnował z tych układów, dał użytkownikom realny wybór lub różnicował ceny modeli z odmiennymi procesorami.

Źródło: AndroidCentral

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!