R E K L A M A

Oppo Reno Ace Infinity ze zdalnym ładowaniem?!

Opublikowane:
Oppo Reno Ace Infinity, czy... Prima Aprilis?
Oppo Reno Ace Infinity, czy... Prima Aprilis?
fot. Weibo

Na oficjalnym koncie Oppo w serwisie społecznościowym Weibo pojawił się klip promujący nowy model Oppo Reno Ace Infinity. Telefon ponoć może ładować się zdalnie, "z powietrza"...

Oppo zapowiada, że Reno Ace Infinity (który zapewne jest modelem koncepcyjnym) zostanie wyposażony w układ zdalnego ładowania FreeVOOC. Pozwoli on ładować akumulator telefonu zdalnie, bezdotykowo, w odległości do 10 metrów od ładowarki. Moc takiego ładowania ma sięgać 5-10 W, zatem ładowanie będzie podobnie powolne, jak obecnie stosowane ładowanie bezprzewodowe za pomocą podstawek, tacek... Cewki umożliwiające ładowanie zdalne zostaną umieszczone w ramce telefonu - zapewne po to, by umożliwić normalne użytkowanie go podczas ładowania.

Brzmi to rewelacyjnie, wręcz fantastycznie! Niestety, dziś jest 1 kwietnia, a Oppo dodatkowo podkreśla tą datę w komunikacie i filmie. Obawiam się zatem, że jesteśmy "wkręcani" - choć gdyby jednak news okazał się prawdą, nie będę zdziwiony. Oppo już nie raz zaskakiwało nas ciekawymi pomysłami. Informacja, jaką uzyskałem z polskiego oddziału Oppo, niekoniecznie rozwiała wątpliwości: "Dla OPPO nie ma rzeczy niemożliwych ;)"... Jak myślicie, żartują, czy nie?

Na podstawie informacji Weibo

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!