R E K L A M A

Samsung Galaxy Tab S6 Lite - tabletowa ofensywa Koreańczyków

Opublikowane:
Samsung Galaxy Tab S6 Lite
Samsung Galaxy Tab S6 Lite
fot. Sammobile

Ledwo zadebiutował kolejny Galaxy Tab A, a już pojawiają się informacje o kolejnym tablecie Samsunga. Tym razem będzie to Samsung Galaxy Tab S6 Lite, czyli tańszy wariant flagowego modelu.

Zaktualizowane, 1 kwietnia 2020

Nieoficjalna cena

Niespełna tydzień po pojawieniu się przecieku na temat lajtowej wersji flagowego tabletu Samsunga, indyjski leakster podał nieoficjalną cenę urządzenia. Model z Wi-Fi ma kosztować 399 euro (1829 zł), natomiast wersja Wi-Fi+LTE - 430 euro (1970 zł). Przy okazji leakster potwierdził znane wcześniej dane urządzenia, a także dodał kilka renderów:

Oryginalny wpis z 27 marca

Topowy Galaxy Tab S6 jest ciekawy, ale nie należy do najtańszych urządzeń. Dlatego też Samsung zaproponuje jego "lajtowy" wariant o niższej cenie i nieco osłabionej specyfikacji. Według najnowszych przecieków, Samsung Samsung Galaxy Tab S6 Lite nie będzie drastycznie gorszy od flagowego modelu. Zachowa podobny wygląd, ekran i większość podzespołów. Będzie mieć jedynie słabszy aparat fotograficzny, zabraknie w nim także miejsca na rysik S Pen - choć sam rysik będzie wspierany.

Samsung Galaxy Tab S6 Lite ma mieć 10,4-calowy wyświetlacz TFT o rozdzielczości 2000x1200 pikseli oraz procesor Exynos 9611, wspierany przez 4 GB RAM-u. Na pokładzie znajdzie się również 64 lub 128 GB pamięci wewnętrznej z gniazdem na kartę microSD, nie zabraknie głośników AKG oraz opcjonalnego modemu LTE. Tablet ma również mieć dwa aparaty fotograficzne, 8 i 5 megapikseli oraz akumulator o pojemności 7040 mAh. Urządzenie przeszło już certyfikację w amerykańskim urzędzie FCC, jego premiera nie jest zatem zbyt odległa.

Na podstawie informacji Sammobile i Pricebaba

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!