R E K L A M A

Lenovo Legion Gaming Phone - wreszcie możemy go obejrzeć

Opublikowane:
Lenovo Legion Gaming Phone
Lenovo Legion Gaming Phone
fot. Pricebaba

Od pewnego czasu krąży informacja, że Lenovo przygotowuje gamingowy smartfon. Dziś możemy zobaczyć, jak będzie się prezentować Lenovo Legion Gaming Phone.

Nieoficjalne rendery Lenovo Legion Gaming Phone wskazują, że telefon otrzyma duże, podświetlane logo na tyle. Na jego tle pojawi się też nazwa gamingowej submarki Lenovo. Obok tego wszystkiego, będzie półprzezroczysty fragment tylnej ścianki, przez który będzie widać wnętrzności telefonu, a raczej ich imitację. Pod przezroczystą częścią pojawią się informacje dotyczące elementów smartfonu. Widać tam pojemność akumulatora - 5050 mAh oraz typ procesora - Snapdragon 855. I tu wkrada się ziarenko niepewności...

Najwyraźniej, rendery przygotowywano wcześniej, nim określono specyfikację telefonu. Może być to też rodzaj "zasłony dymnej" - choć raczej nie ma potrzeby ukrywania tego, czego i tak każdy się domyśla. Wreszcie, rendery mogą być fałszywe, choć źródło zapewnia, że ich źródłem jest chiński urząd patentowy CNIPA.

Jeśli jednak damy wiarę temu przeciekowi, dowiemy się jeszcze, że Legion Gaming Phone ma dwa gniazda USB-C (jedno na boku), dodatkowe przyciski - triggery dla graczy oraz suwakowy przełącznik wyciszania powiadomień. Widać też podwójne otwory głośników, możliwe zatem, że będzie stereo.

Na podstawie informacji Pricebaba

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!