R E K L A M A

Huawei nada sens dużym ramkom aparatów?

Opublikowane:
fot. Androidauthority

Huawei ma świetny pomysł na nadanie dużym, okrągłym oprawkom aparatów fotograficznych nowego zastosowania. Pomysł jest praktyczny i możliwy do realizacji.

Koncepcję zaprezentowano na bazie modelu Mate 30. Właściwie, nie trzeba szeroko opisywać tego rozwiązania, wystarczy, że spojrzycie na grafikę. W skrócie: okrągły pierścień wokół prawki aparatu fotograficznego byłby... wyświetlaczem. Mógłby pełnić rolę diody powiadomień, doświetlacza zdjęć nocnych, pokazywać zegar, albo po prostu reklamować możliwości czy markę aparatu fotograficznego. Co więcej, ów pierścienowy ekran byłby dotykowy, można by było za jego pomocą zmieniać głośność, odbierać czy kończyć połączenia, względnie zoomować czy przewijać treści na ekranie.

Kiedyś, podobne rozwiązanie próbowano realizować za pośrednictwem płytkowych czytników linii papilarnych. Nie mogły one jednak wyświetlać zmiennych treści. Teraz - będzie to możliwe, oczywiście o ile Huawei zdecyduje się wprowadzić ten pomysł na taśmę produkcyjną. Trzymam kciuki za to, by patent opuścił urzędowe ramy i zawitał w opisywanej formie do naszych smartfonów. A wy?

Na podstawie informacji Androidauthority

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
100,0% 
 0,0% 
 0,0% 
Radek
No coś pomału idzie ten postęp technologiczny
.248.50.51 | 26 Mar 2020, 17:03