R E K L A M A

Xiaomi Black Shark 3 i aparaty w trójkąt - tego jeszcze nie było! (akt.)

Opublikowane:
Xiaomi Black Shark 3
Xiaomi Black Shark 3
fot. Weibo

W sieci pojawiło się Black Shark 3 zdjęcie Xiaomi Black Shark 3, który ma zadebiutować 3 marca. Telefon zaskakuje pewnym detalem...

Owym detalem jest potrójny aparat fotograficzny, a właściwie - jego oprawka. Ma ona kształt trójkąta ze ściętymi narożnikami. Obiektywy - również są ułożone na planie trójkąta, a pod nimi jest jeszcze dioda LED. Zdjęcie jest chyba autentyczne, bowiem motyw o podobnym do oprawki kształcie widzieliśmy już na grafice zapowiadającej nowy model. Smartfon zapowiada się na prawdziwego mocarza - bryluje w benchmarkach, zarówno w Geekbench, jak i AnTuTu... A do tego, jak się dziś dowiedzieliśmy, będzie mieć również oryginalny, ciekawy kształt.

Tymczasem szef firmy, Lei Jun, opublikował na Weibo kilka ciekawych informacji o nowym modelu. Zdradził, że smartfon będzie mieć też wariant Pro, różniący się m.in. pojemnością akumulatora. W modelu bazowym wyniesie ona 4720 mAh, zaś w wersji Pro - 5000 mAh. Baterie mają być dwuczęściowe, a płyta główna telefonu znajdzie się pomiędzy nimi. Chodzi zapewne o wyważenie urządzenia i chłodzenie podzespołów. Akumulatory będą ładowane w przyspieszonym tempie, z mocą 65 W, co zapewni ponad połowę naładowania w kwadrans. Ponadto, Lei Jun zaprezentował magnetyczne złącze do ładowania, zapewniające komfort grania w trakcie napełniania baterii. Zwróćcie uwagę, że tu znów pojawia się motyw trójkąta... Oczywiście będzie też klasyczny port USB-C - a przystawka po prostu będzie wygodniejsza.

Na podstawie informacji Weibo: 1, 2, 3

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!