R E K L A M A

LG V60 ThinQ prezentuje swe wdzięki w filmie

Opublikowane:
LG V60 ThinQ
LG V60 ThinQ
fot. PBKreviews przez YouTube

LG V60 ThinQ zagościł już paru przeciekach, a niektóre z nich sugerowały, że telefon może być całkiem ładny. I jest - dziś możemy go bowiem obejrzeć w krótkim filmie.

W pierwszej chwili pomyślałem, że ktoś nagrał po prostu atrapę telefonu. Ale nie - w jednym z ujęć widać włączony wyświetlacz, nie wyglądający na "udawany". Jakkolwiek by zresztą nie było, to co widzimy - napawa optymizmem. Telefon ma - moim zdaniem - bardzo udaną, choć stonowaną stylizację. Front jest dość zwyczajny, a ekran ma kropelkowy notch. Tył za to wykończono taflą szkła, przeciętą w górnej części poziomą ramką aparatu z metalową obwódką.


First Look At The LG V60 ThinQ
wideo: PBKreviews przez YouTube

Przypomina to nieco Galaxy S10, ale nie można powiedzieć, by było nieestetyczne. W ramce widać dwa aparaty, dwa czujniki oraz podwójną diodę LED. Można zatem założyć, że LG postawiło na kombinację z aparatem szerokokątnym i czujnikiem ToF. Czytnik papilarny znalazł się zapewne pod ekranem, natomiast metalowa ramka obudowy sugeruje, że V60 niemal na pewno ma militarny standard wytrzymałości - jak większość ostatnich modeli LG. Na dole obudowy da się jeszcze wypatrzyć minijacka i USB-C.

Wcześniejsze informacje wskazywały, że LG V60 ma procesor Snapdragon 865 i przynajmniej 8 GB RAM-u , a także pokaźny akumulator.

Na podstawie informacji PBKreviews przez YouTube

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!