R E K L A M A

Realme 6 i Realme 6 Pro - pierwsze rendery i dane (akt.)

Opublikowane:
Baner promocyjny Realme 6 i Realme 6 Pro
Baner promocyjny Realme 6 i Realme 6 Pro
fot. Realme

Realme publikuje pierwsze informacje o nadchodzących modelach Realme 6 i Realme 6 Pro. Jednocześnie, podobne treści pojawiają się w nieoficjalnych przeciekach.

Realme umożliwia rezerwację obu nowych modeli, nie podając jednak zbyt wielu danych. Zamówienia "w ciemno" mają być promowane prezentami w postaci słuchawek czy voucherów kwotowych. Firma informuje, że telefony otrzymają 64-megapikselowe aparaty fotograficzne, a wariant Pro ma mieć 20-krotny zoom, z pewnością hybrydowy. Smartfony otrzymają też aparat szerokokątny, tele i makro, a także aparaty do selfie w ekranowych otworkach. W modelu bazowym będzie pojedynczy, w Pro - podwójny. Podano też informację o ekranie z odświeżaniem 90 Hz oraz szybkim ładowaniu 30 W. Może ono naładować 40% akumulatora w kwadrans. Nowe modele zostaną ogłoszone 5 marca.

Jeden z indyjskich leaksterów opublikował inny baner reklamowy nowych, bliźniaczych modeli Realme. Na plakacie widzimy gwiazdora Salmana Khana, który będzie promować nowe smartfony, a także same telefony - choć niestety w niewielkim rozmiarze i nędznej rozdzielczości. Możemy jednak w przybliżeniu poznać stylizację i kolorystykę Realme 6 i Realme 6 Pro. Na szczęście, baner ma też wartość informacyjną, potwierdza bowiem 64-megapikselowy aparat fotograficzny oraz szybkie ładowanie 30 W.

Opis potwierdza także, że nowe modele otrzymają wyświetlacze odświeżane z częstotliwością 90 Hz, w których zostaną wykonane otworki, skrywające aparaty do selfie. Z kolei w serwisie Weibo mamy kilka fotek ukazujących fragmenty tyłów któregoś z pary bliźniaków. Dzięki temu widzimy, że będą oferowane trzy wersje kolorystyczne.

Aktualizacja

Po kilku godzinach od publikacji, w serwisie pojawiły się zdjęcia modelu Realme 6 Pro. Oto one:

Na podstawie informacji Realme i Slashleaks

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!