R E K L A M A

Vivo APEX 2020 - czym nas zaskoczy?

Opublikowane:
Vivo APEX 2020
Vivo APEX 2020
fot. @UniverseIce

Vivo planowało konferencję w ramach targów MWC - ale niestety plany uległy zmianie. Mimo to, 28 lutego firma zamierza zaprezentować flagowy model APEX, w wersji na 2020 rok.

Vivo miało chyba ciekawe plany, bowiem na barcelońskim lotnisku porozwieszano plakaty reklamujące nowy model. Nie umknęły one uwadze nielicznych dziennikarzy, którzy mimo odwołania MWC, przybyli do Barcelony. Dzięki temu mogliśmy zobaczyć sylwetkę Vivo APEX 2020 i poznać kilka ciekawych informacji na jego temat.

Powiększając zdjęcie banera, zauważymy napisy przy tylnym aparacie. Przy okrągłym, klasycznym obiektywie napisano "48 Mpx Gimbal Camera", co wskazuje na zaawansowany układ stabilizacji obrazu. Z kolei umieszczony wyżej obiektyw ma oprawkę o kształcie prostokąta, która wskazuje, iż zastosowano tam układ peryskopowy. Na obudowie napisano, że obiektyw zapewnia "zoom optyczny" 5-7,5x, ale należy podejrzewać, że bezstratne zbliżenie sięgnie co najwyżej wspomnianych 5x, a wyższe będzie już osiągane rozwiązaniem hybrydowym. Pojawiły się też producenckie grafiki, potwierdzające wygląd urządzenia, jak również ukazujące jego front, z dość dobitną informacją o częstotliwości odświeżania ekranu 120 Hz. W ekranie nie widać żadnego wcięcia czy otworka, można zatem podejrzewać, że aparat do selfie zostanie ukryty pod wyświetlaczem, lub - w co raczej wątpię - będzie umieszczony na wysuwanym wysięgniku.

Na podstawie informacji @UniverseIce i XDA

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!