R E K L A M A

Huawei z ośmioma aparatami?

Opublikowane:
fot. AndroidHeadlines

Z chińskiego urzędu zajmującego się ochroną własności intelektualnej wyciekły szkice smartfonu, nad którym pracuje Huawei. Telefon ma... osiem aparatów fotograficznych!

Pewnie zastanawiacie się, jak je rozmieszczono? Prościej, niż może się wydawać! Tylne ustawiono w dwóch pionowych rzędach - po trzy. Wszystkie razem otoczono ciemną, prostokątną ramką o zaokrąglonych narożnikach i umieszczono pośreodku tylnej ścianki telefonu. Na ramce aparatu zmieścił się jeszcze podłużny element, zapewne dioda LED, ale mogą się tam również kryć czujniki, np. laserowy dalmierz.

Dwa kolejne aparaty - tym razem przednie - zamontowano w lornetkowym otworku w narożniku wyświetlacza. Bardzo możliwe, że projekt przedstawia któryś z nadchodzących modeli - może to być P40 Pro, albo kolejny Mate. Pożyjemy, zobaczymy, równie dobrze szkice mogą powędrować do szuflady...

Na podstawie informacji Androidheadlines

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
0,0% 
 0,0% 
 100,0% 
Alienauta
Przecież to oczywiste. Nie ma co gdybać. Seria P tylne aparaty zawsze ma w lewym górnym rogu. Na środku plecków obiektywy umieszczane są w serii Mate. Więc na, 100% to nie będzie P40.
.248.211.183 | 24 Feb 2020, 15:02