R E K L A M A

Redmi K30 Pro 5G na renderze i w urzędzie

Opublikowane:
Redmi K30 Pro 5G
Redmi K30 Pro 5G
fot. Slashleaks

W ostatnim czasie pojawił się render przedstawiający model Redmi K30 Pro 5G, a mniej więcej w tym samym czasie z chińskiego urzedu wydostała się dokumentacja dotycząca tego telefonu.

Chiński urząd CCC (lub, jeśli wolicie, 3C) prowadzi właśnie proces certyfikacyjny Redmi K30 Pro 5G. Dzięki dokumentacji opublikowanej przez urząd, wiemy, że smartfon będzie wyposażony w układ szybkiego ładowania działający z mocą 33 W. Wcześniej benchmark wykazał, że telefon będzie dysponować procesorem Snapdragon 865 oraz pamięcią operacyjną 8 GB. Są również pogłoski, że otrzyma 64-megapikselowy aparat Sony IMX686.

Render, którego autentyczności nie jestem w stanie zweryfikować, wskazuje, że aparat ten zostanie zamontowany w pionowej oprawce, wokół której pojawi się koncentryczny wzór. Trzy obiektywy oraz dwie diody znajdą się w ciemnej części wspomnianej oprawki, zaś jeden obiektyw - poza nią. Z przodu smartfon będzie wyróżniać się bezramkowym wyświetlaczem oraz wysuwanym z obudowy wysięgnikiem, mieszczącym podwójny aparat do selfie. Wszystko to oczywiście przy założeniu, że render, który widzicie, ma cokolwiek wspólnego z prawdą.

Na podstawie informacji MySmartPrice i Slashleaks

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!