R E K L A M A

Czy tak wygląda iPhone SE2? Może...

Opublikowane:
fot. Sparrows News przez YouTube

Krąży plotka, że już niebawem poznamy nowego, "budżetowego" iPhone. W sieci pojawił się film, na którym możemy ponoć obejrzeć ten smartfon.

O następcy iPhone SE na razie nie mamy żadnych pewnych informacji. Są pogłoski, że będzie mieć szeroką ramkę ekranu i raczej staromodny wygląd. Teraz pojawiło się poniższe wideo:wideo: Sparrows News przez YouTube

Widzimy, że przód faktycznie wygląda, jakbyśmy wciąż mieli 2015 rok, a czytnik Touch ID był szczytowym osiągnięciem technologii. Na szczęście boki obudowy zdają się być metalowe i wyglądają dość elegancko, a tył wygląda tak, jakby był ze szkła. Innymi słowy - połowa obudowy jest piękna, druga - niemodna. I choć całość wygląda całkiem podobnie do telefonu ukazanego wcześniej na renderach, dzisiejszy przeciek nie wydaje mi się najwiarygodniejszym. Najbardziej nie podoba mi się widoczna na tyle etykietka, nieodparcie kojarząca mi się z chińskimi foliami ochronnymi. Podejrzewam, że oglądamy po prostu chiński klon iPhone - ale nie przesądzam. Może nowy iPhone SE faktycznie tak wygląda...?

Na podstawie informacji Sparrows News przez YouTube

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!