R E K L A M A

Vivo iQOO 3 5G w przedpremierowym przecieku

Opublikowane:
fot. Slashleaks

Vivo iQOO 3 5G ma zadebiutować 25 lutego, ale ktoś wykonał kilka "szpiegowskich" ujęć podczas przygotowań do prezentacji. I już wszystko wiadomo...

"Kret" sfotografował nie tylko sam telefon, ale również slajd z prezentacji, zawierający specyfikację telefonu. Dzięki temu możemy już dziś oznajmić, że iQOO 3 5G ma procesor Snapdragon 865, który będzie współpracować z szybkimi pamięciami LPDDR5 oraz UFS 3.1. Pamięci będą zapewne oferowane w wielu wariantach. Smartfon zostanie wyposażony w system podbijania wydajności Ultra Game Mode oraz panel dotykowy odświeżany z częstotliwością 180 Hz. Pojawi się też zaawansowany system wibracji, ergonomiczne przyciski i układ "Oko orła" poprawiający czytelność obrazu - cokolwiek to znaczy.

Akumulator ma pojemność 4440 mAh oraz układ szybkiego ładowania z mocą 55 W, zaś wyświetlacz jest wykonany w technologii Super AMOLED. Wspomniano ponadto o poczwórnym aparacie fotograficznym z główną matrycą 48 Mpx oraz trzech wersjach kolorystycznych - pomarańczowej, czarnej i srebrnej.

Na podstawie informacji Slashleaks

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!