R E K L A M A

Realme X50 Pro 5G - kolejne szczegóły specyfikacji

Opublikowane:
fot. @realmemobiles i @realmeeurope

Realme X50 Pro 5G zostanie zaprezentowany 24 lutego jednocześnie w Madrycie i Indiach, a konferencja będzie dostępna wyłącznie online, ze względu na zagrożenie koronawirusem. Producent ujawnia kolejne informacje na temat możliwości nowego smartfonu.

Wiemy już, że Realme X50 Pro 5G obsługuje standard łączności Wi-Fi 6 i wykręca rekordowy wynik w benchmarku. Teraz producent podpowiada, dlaczego tak jest. Smartfon otrzyma Snapdragon 865, który będzie współpracować - jak również już wiemy - z szybkimi pamięciami LPDDR5 i UFS 3.0. Spokojnie możemy zakładać, że pojawią się pojemności do 12 GB RAM i przynajmniej do 256 GB flash.

Realme ujawniło ponadto, że nowy model otrzyma system szybkiego ładowania akumulatora SuperDart Charge z mocą 65 W oraz wyświetlacz Super AMOLED o częstotliwości odświeżania 90 Hz. Kolejna informacja dotyczy aparatów fotograficznych. Będzie ich w sumie sześć, dwa z przodu, cztery z tyłu. Tylny aparat ma dysponować 20-krotnym zoomem, ale zakładam, że hybrydowym. Są jednak szanse na bezstratny zoom do 5x, choć realnie liczę najwyżej na 2-3x. Realme zapowiada też, że w kolejnych dniach będzie ujawniać następne informacje o telefonie. Czy zostawią coś ciekawego na premierę...?

Na podstawie informacji @realmemobiles i @realmeeurope

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!