R E K L A M A

Jak może wyglądać kolejna generacja Samsunga Galaxy Note?

Opublikowane:
Samsung Galaxy Note20, Note20 Plus i Note20 Ultra
Samsung Galaxy Note20, Note20 Plus i Note20 Ultra
fot. Waqar Khan i WindowsUnited

Premiera flagowej serii Galaxy S już za nami, podobnie, jak pierwsze plotki o Galaxy Note. Czas poplotkować na temat wyglądu rysikowego smartfonu Samsunga...

Wizualizację nowej generacji "Galaktycznego Notatnika" przygotował Waqar Khan we współpracy z WindowsUnited. Trzeba zaznaczyć, iż to, co widzimy, jest jedynie artystyczną wizją i niekoniecznie musi odpowiadać faktycznemu wyglądowi urządzeń. Waqar Khan przyjął, że nowa seria Galaxy Note będzie mocno oparta na rodzinie Galaxy S20. Będzie tak począwszy od nazwy, aż po ilość modeli oraz ich stylizację.

Grafik uważa, że rodzina modeli Galaxy Note 20 będzie obejmować trzy warianty - podstawowy, Plus oraz Ultra. Podobnie, jak w przypadku modeli Galaxy S, będą się one różnić wielkoscią ekranu, a także aparatami fotograficznymi. Te - mogą być przejęte wprost z modeli Galaxy S. Stylizacja obudów również będzie zbliżona - Galaxy Note 20 mają mieć wyraźnie zaakcentowane wyspy aparatów fotograficznych oraz wyświetlacze z wąską ramką i otworkami na aparat do selfie. Galaxy Note będą jednak miały nieco ostrzejsze, prostsze linie obudowy. Przypominam - oglądacie jedynie artystyczną wizję nowych Galaxy Note. Smartfony zadebiutują latem - i dopiero wtedy przekonamy się, ile racji miał w swych rysunkach Waqar Khan.

Na podstawie informacji Windowsunited

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
0,0% 
 0,0% 
 100,0% 
Łodzianka30
Znów dziura w ekranie. Ja bym się cieszyla z wysuwanego aparatu, większośc firm daje cos takiego w średniopółkowcach. Samsung tez umie cos takiego zrobić, np w a80. do czego to podobne, zeby w note była dziura w ekranie??
.28.49.228 | 18 Feb 2020, 09:02