R E K L A M A

Samsung Galaxy S20 Ultra również w wersji LTE - ale nie u nas

Opublikowane:
fot. Samsung India

Podczas niedawnej prezentacji smartfonów z rodziny Galaxy S20 dowiedzieliśmy się, że model Samsung Galaxy S20 Ultra będzie występować jedynie w wersji 5G. Okazuje się, że jest jednak inaczej...

Są kraje, którym na rozruch sieci 5G przyjdzie poczekać jeszcze dłużej, niż nam. Jednym z nich są Indie i to właśnie tam pojawił się wariant Samsunga Galaxy S20 Ultra, o którym nie wspominano ani na konferencji w USA, ani w Londynie. Mowa o odmianie obsługującej tylko sieci LTE. Istnieje - i będzie oferowana.

U nas - przypomnijmy - będzie oferowany model 5G, choć na "prawdziwy" rozruch sieci nowej generacji poczekamy zapewne na tyle długo, że Samsung zdąży już zaprezentować kolejną generację Galaxy S. Niestety, nie potrafię jeszcze odpowiedzieć, o ile wariant LTE mógłby być tańszy, od oferowanego u nas, ale nieśmiało podejrzewam, że różnica w cenie mogłaby być zauważalna. Przyjmując to założenie, tym bardziej nie rozumiem decyzji polskiego oddziału Samsunga. Wszak wiadomo, że w Polsce cena urządzenia dość znacząco wpływa na decyzje zakupowe. Może chodziło o to, by model Ultra pozostał luksusowym...?


Galaxy S20, S20+ i Ultra prosto z premiery
wideo: mGSM.pl przez YouTube

Na podstawie informacji Samsung

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!