R E K L A M A

Google Pixel 4a ma aż trzy wersje?

Opublikowane:
Przypuszczalny wygląd Pixela 4a
Przypuszczalny wygląd Pixela 4a
fot. @OnLeaks i 91mobiles

W dniach 12-14 maja odbędzie się tegoroczna konferencja Google I/O, podczas której spodziewamy się poznać nowego, "budżetowego" Pixela. Wygląda na to, że będzie mieć aż trzy odmiany...

Tak wynika z doniesień XDA Developers. Specjaliści z tego serwisu znaleźli wskazówki o nowym Pixelu nieco przypadkowo. Przeglądali kod aplikacji Google Camera w świeżo rozesłanej wersji 7.3.017, a w nim odkryli wzmianki o nieznanych dotąd nazwach kodowych. Brzmią one: Sunfish, Redfin i Bramble. Bez wątpienia odnoszą się do tegorocznego "przystępnego cenowo" Pixela, opatrzono je bowiem dopiskiem "pixel_20_mid_range", który bez trudu można rozszyfrować jako średniak Pixela na 2020 rok.

Rozgryzienie nadprogramowej ilości modeli nie jest trudne. Przed rokiem poznaliśmy Pixela 3a i Pixela 3a XL, a w tym roku do Pixela 4a i 4a XL dołączy zapewne wariant 5G któregoś z nich... Zapewne tego większego. Możliwy jest też odwrotny scenariusz. Pixel 4a i 4a XL będą obsługiwać sieci 5G, ale mniejszy model pojawi się też w budżetowej odmianie LTE.

Na podstawie informacji XDAdevelopers

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!