R E K L A M A

Google testuje kolejną wersję Androida przy pomocy Pixela 4

Opublikowane:
Google używa Pixela 4 do testów kolejnej wersji Androida
Google używa Pixela 4 do testów kolejnej wersji Androida
fot. Google

Według ostatnich doniesień Google testuje kolejną wersję swojego systemu - który będzie nazwany Android R lub Android 11 - ujawniły to wyniki modelu Pixel 4 w benchmarku Geekbench.

Następna wersja Androida będzie prawdopodobnie nazywała się Android 11 (szkoda, że Google odpuścił deserowe nazwy), ale Google może trzymać się nazwy "Androida R" przy testach beta.

Informacje o nowej wersji pochodzą z nowego wpisu w Geekbench, dotyczącego smartfona Google Pixel 4. Według niego wymieniony model działa na "Androidzie R". Pojawienie się nowego Androida potwierdza też pewien harmonogram dotyczący kolejnych wersji systemu Google'a - wersje pre-beta zwykle pojawiały się pod koniec stycznia, przed wersją beta, która udostępniana jest testującym od marca.

Niewiele jeszcze wiadomo o tym, co nowego przyniesie Android 11. Podobno ma oferować lepszą implementację ogólnosystemowego trybu ciemnego (w tym etapowych ustawień tego trybu). Może być również wyposażony w nową technologię przesyłania plików opartą na Bluetooth i Wi-Fi, która powinna przyspieszyć i ułatwić przesyłanie dużych plików. Android 11 ma ponadto znieść limit czasu nagrywania wideo w 4K.

Źródło: 91mobiles

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!