R E K L A M A

Oppo Reno 3 Pro w nowej, innej odmianie?

Opublikowane:
Tajemniczy telefon
Tajemniczy telefon
fot. @Mrwhosetheboss

Oppo Reno 3 Pro, który zadebiutował pod koniec roku w Chinach, ma wkrótce pojawić się w Indiach, w nowej wersji. Tamtejszy leakster twierdzi, że model ten znacząco różni się wyglądem od pierwowzoru.

Przeciek jest nieco dziwny, ale nie mam podstaw, by negować twierdzenia Mukula Sharmy, podobnie zresztą, jak daleki jestem o dawania jego informacjom bezkrytycznej wiary. Zaczęło się od tego, że inny leakster, Arun Maini opublikował zdjęcie tajemniczego smartfonu z lornetkowym otworkiem na przedni aparat. Ma to być pierwszy telefon z 44-megapikselową matrycą z przodu. Maini, znany na Twitterze jako @Mrwhosetheboss nie zdradził, jaki model uwieczniono na zdjęciu. Zrobił to za to Mukul Sharma, kategorycznie utrzymujący, że na zdjęciu widnieje Oppo Reno 3 Pro w wersji, jaka trafi do sprzedaży w Indiach.

Poza podwójnym (w miejsce pojedynczego) aparatem do selfie, indyjski model różni się od chińskiego jeszcze brakiem zaokrąglenia brzegów wyświetlacza. Z kolei tapeta, jaką prezentuje sfotografowany smartfon, jest bardzo podobna do stosowanych przez Oppo we wcześniejszych modelach Reno... Ciekawe, co z tego wyniknie. Ostrożnie obstawiam, że to model Oppo, ale nie jestem przekonany, czy firma wypuszczałaby na wybranym rynku tak dalece różny od pierwowzoru telefon...

Na podstawie informacji @stufflistings i @Mrwhosetheboss

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!