R E K L A M A

Huawei Mate 40 Pro z ośmioma aparatami?

Opublikowane:
Szkic Mate 40 Pro
Szkic Mate 40 Pro
fot. 91mobiles

Nie wykluczone, że Huawei kolejny raz pobije rekord w ilości aparatów fotograficznych w jednym smartfonie. Ma to uczynić przy okazji premiery modelu Mate 40 Pro.

Do premiery Mate 40 Pro zostało jeszcze sporo czasu (przed nami przecież jeszcze Huawei P40!), dlatego też proponuję potraktować ten przeciek raczej w kategorii ciekawostki, niż konkretnej informacji... Ale do rzeczy: podobno Huawei zastrzegł w niemieckim urzędzie patentowym DPMA stylizację Mate 40 Pro. Nawiązuje ona w dużej mierze do aktualnego modelu - mamy charakterystyczną, okrągłą oprawkę tylnego aparatu fotograficznego, zaś z przodu ekran z zaokrąglonymi brzegami i szerokim notchem.

Tym, co zwraca szczególną uwagę, jest ilość zaznaczonych obiektywów. Przedni aparat ma ich aż trzy, zaś tylny - pięć. Choć ilość aparatów z pozoru szokuje - może mieć uzasadnienie. Z tyłu, poza matrycą główną, możemy mieć aparat szerokokątny, tele, do makro i rozmywania tła. Z kolei z przodu oczywistą zdaje się obecność aparatu podstawowego, szerokokątnego i czujnika głębi do rozmywania tła, ale też i zaawansowanego układu rozpoznawania twarzy. Ciekawe, czy ktoś odważy się przekroczyć barierę dziesięciu aparatów w smartfonie...Choć pytanie powinno raczej brzmieć "kiedy?"...

Na podstawie informacji 91mobiles

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!