R E K L A M A

OnePlus 8 Pro na żywo potwierdza 120 Hz

Opublikowane:
fot. TrueTech

Na to, że OnePlus 8 Pro otrzyma ekran o odświeżaniu 120 Hz, wskazywały już wcześniejsze przecieki. Dziś mamy potwierdzenie tej opcji.

Owo potwierdzenie ma postać zdjęcia, przedstawiającego OnePlus 8 Pro w naturze. Sfotografowano front telefonu z podmenu pozwalającym zmieniać częstotliwość odświeżania wyświetlacza. Jak widać, do wyboru będą trzy opcje - 60, 90 i 120 Hz. Niestety, nie wiadomo, czy stosowanie wyższych rozdzielczości będzie wiązało się z jakimiś ograniczeniami. Na razie opis widoczny w interfejsie na nic takiego nie wskazuje. Ponadto, zdjęcie jest okazją, by przyjrzeć się rozmieszczeniu przycisków telefonu (raczej typowemu) i otworkowi z aparatem do selfie.

Według wcześniejszych informacji, OnePlus 8 Pro otrzyma 6,7-calowy ekran S-AMOLED o rozdzielczości QHD+, procesor Snapdragon 865 z modemem X55 5G oraz 8 lub 12 GB RAM-u LPDDR5. Ma mieć także 128 lub 256 GB pamięci USF 3.0, głośniki stereo i akumulator o pojemności 4500 mAh z szybkim ładowaniem 35 W. Powinien również otrzymać 64-megapikselowy główny aparat fotograficzny z 20-megapikselowym modułem szerokokątnym i 12-megapikselowym tele o zbliżeniu hybrydowym nawet do 10x.

Na podstawie informacji TrueTech

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!