R E K L A M A

Wielkie zmiany w Samsungu

Opublikowane:
Roh Tae-Moon
Roh Tae-Moon
fot. Samsung

Kierujący mobilnym działem Samsunga DJ Koh był jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w branży. Nic jednak nie trwa wiecznie i popularnego szefa czekają nowe zadania - i następca.

Popularny i lubiany przez media DJ Koh przestaje pełnić rolę szefa Samsung Mobile, ale nie odchodzi z koncernu. Otrzymuje nowe stanowisko, na którym wraz z trójką innych wysoko postawionych menedżerów będzie pracować nad tworzeniem synergii między oddziałami firmy i rozwijaniem nowych przedsięwzięć. Koh Dong-jin (bo takie jest pełne nazwisko DJ Koha) zostanie zastąpiony przez Roh Tae-Moona, który dotąd był prawą ręką DJ-a i odpowiadał za smartfony Samsung Galaxy.

52-letni Roh Tae-Moon jest najmłodszym kierownikiem tego szczebla w koncernie - a jego pierwszym publicznym wystąpieniem będzie zapewne premiera rodziny smartfonów Samsung Galaxy S20, planowana na 11 lutego. Samsung nie podał przyczyny zmiany CEO działu Mobile, ale raczej nie należy wiązać jej z problemami modelu Fold - bowiem nie jest to jedyna modyfikacja struktur firmy. W sumie, przesunięcia objęły niemal dziesięć osób. Celem nowego szefa Samsung Mobile będzie z pewnością walka z konkurencją ze strony chińskich producentów.

Na podstawie informacji Samsung

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!