R E K L A M A

Samsung Galaxy Z Flip - nieoficjalna specyfikacja

Opublikowane:
Samsung Galaxy Z Flip
Samsung Galaxy Z Flip
fot. LetsGoDigital

Składany Samsung Galaxy Z Flip, znany też jako Galaxy Bloom, został stałym gościem rubryki przecieków. Dziś możemy zapoznać się z jego specyfikacją...

...Oczywiście nieoficjalną, pochodzącą od młodego leakstera z Indii, który zdążył już ugruntować swą pozycję w technologicznym światku. Ishan Agarwal podał, że Samsung Galaxy Z Flip otrzyma 6,7-calowy wyświetlacz Dynamic AMOLED Infinity O z otworkiem na aparat do selfie i rozdzielczością - jak podejrzewam - najwyżej Full HD+. Ekran ma mieć lekko wystającą ramkę, chroniącą wyświetlacz. Zawias telefonu ma podobną stylizację, jak w Galaxy Fold. Nowy clamshell Samsunga będzie mieć akumulator o pojemności 3300-3500 mAh, interfejs One UI 2.1 oraz 256 GB pamięci flash.

Nie wiadomo, czy pojawi się możliwość jej rozbudowy kartą... Nie wiadomo również, jaki procesor i RAM otrzyma ten telefon, ale można podejrzewać, że zobaczymy Snapdragona 855 łączonego z pamięcią operacyjną 8 lub 12 GB, możliwe, że również w konfiguracji z modemem 5G. Młody leakster wspina również, że smartfon będzie mieć 10-megapikselowy aparat do selfie i 12-megapikselowy aparat tylny, obok którego pojawi się nieduży wyświetlacz do powiadomień. Telefon ma występować w kolorze czarnym i wiśniowym, ale w komentarzach pod tweetem Ishana wspomniano jeszcze o wersji niebieskiej. Flip ma kosztować 1,5 mln wonów, czyli ok. 1300 dolarów albo 5000 zł.

Dane techniczne Samsung Galaxy Z Flip (nieoficjalne)
Procesor Snapdragon 855 z modemem 5G w opcji
Wyświetlacz 6,7", Full HD+, Dynamic AMOLED
Pamięć RAM 8-12 GB
Pamięć flash 256 GB
Akumulator 3300-3500 mAh
Aparat przedni: 10 Mpx
Aparat tylny: 12 Mpx
System: Android 10 z interfejsem One UI 2.1

Na podstawie informacji ishanagarwal24

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!