R E K L A M A

POCO X2 w Geekbech

Opublikowane:
Kiedy POCO F1 doczeka się następcy?
Kiedy POCO F1 doczeka się następcy?

Podczas gdy wiele osób z niecierpliwością czeka na następcę popularnego Pocophone'a F1, a wiele przemawia za tym, że Chińczycy mają w planach POCO F2, w sieci pojawiło się coś nowego - POCO X2 - za sprawą Geekbench.

W benchmarku Geekbench pojawił się smartfon o nazwie POCO X2 - to pierwszy raz, kiedy pojawiła się taka nazwa w odniesieniu do marki POCO. Smartfon ma działać pod kontrolą systemu operacyjnego Android 10, ma ośmiordzeniowy procesor o taktowaniu 1,80 GHz o nazwie kodowej "feniksin", wspierany przez 8 GB pamięci RAM. Telefon uzyskał 547 punktów w teście jednego rdzenia i 1 767 punktów w teście wielu rdzeni.


Jest jeszcze jedno podejrzenie - POCO X2 uzyskał bardzo podobny wynik do Redmi K30 - smartfonu, który niedawno zadebiutował w Chinach. Być może POCO X2 to jakaś zmodyfikowana wersja tego modelu?

Źródło: 91 mobiles

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł skomentowano już 2 razy.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 2.
0,0% 
 0,0% 
 100,0% 
Mr. Mustache
Należy "pouczać autorów" żeby wyciągali wnioski. Może teraz zacznie czytać tekst po napisaniu, lub przetłumaczeniu. Przecież myślące dzieci już w podstawówce tak robią.
Proszę zostać moderatorem w dowolnym serwisie, w którym pojawiają się komentarze. Albo może poczytać komentarze w serwisach, w których moderacji nie ma. Trzecie wyjście to tkwić w błędnym przekonaniu o rzeczywistości, która rzadko jest taką, jaką się wydaje. Zdawało mi się, że przeprosiłem za błąd i poprawiłem, a do tego wyraziłem podziw dla komentującego. Być może zaniedbałem obowiązki nie wyrażając podziwu dla wszystkich, którzy na co dzień piszą teksty i nie robią literówek. Niniejszym wyrażam: podziw. (jf)
.146.227.75 | 17 Jan 2020, 09:01
Jaro
"Marku POCO", "Telefon uzyskać". Strach pomyśleć co byłoby, gdyby tekstu było więcej. Ps. Opinie z błędami nie będą publikowane, ale artykuły można?
Przepraszam za literówki, które nie powinny się zdarzać. Jak rozumiem jesteś Użytkowniku osobą na co dzień piszącą teksty i na tyle doskonałą, żeby literówek nie robić. Podziw. Niestety nasi autorzy jeszcze nie zaliczyli tego stopnia ewolucji. Dziękuje za poprawki. A co co opinii, w kwestii pogłębiania wiedzy, żebyś nie tkwił, Szanowny Użytkowniku, w błędnym mniemaniu: w niemal każdej są błędy. Niemal każdą moderatorzy poprawiają (poza przypadkami ekstremalnymi), usuwają rażące błędy nie pouczając przy tym autorów. (jf)
.0.45.187 | 16 Jan 2020, 23:01