R E K L A M A

Oppo kolejny raz pokazuje telefon z aparatem pod ekranem

Opublikowane:
fot. Gizchina

W Chinach trwa konferencja Oppo Inno Day 2019. Podczas wydarzenia koncern przedstawił swe plany na najbliższą przyszłość - smartwatch, telefon z ukrytym aparatem do selfie oraz własny procesor.

Smartfon z aparatem do selfie ukrytym pod ekranem widzimy nie po raz pierwszy. Oppo prezentowało go już w połowie tego roku. Teraz pokazano go ponownie, być może nieco bliżej, niż poprzednio. Obecnie są dostępne zdjęcia pokazujące zamaskowany wyświetlaczem aparat z bliska. Widać, że technologia wymaga jeszcze odrobiny dopracowania, bowiem bez trudu dostrzeżemy punkt, w którym chowa się obiektyw przedniego aparatu. Możliwe, że do lutowych targów MWC urządzenie będzie gotowe... co ciekawe, prezentowane urządzenie nie ma również mechanicznych przycisków ani złącz.

Oppo zapowiada również premierę swego smartwatcha. Ma się on pojawił w I kwartale 2020 roku i przypominać nieco Apple Watch czy Mi Watch. Szczegółów technicznych na razie nie podano. Oppo zapowiada również opracowanie własnego procesora, ale zacznie on swą karierę raczej jako dodatkowy koprocesor wspierający wybrane funkcje telefonu, bez ambicji konkurowania ze Snapdragonami, Exynosami czy Kirinami. Oppo planuje także serię inteligentnych głośników, słuchawek i gogli AR. Wszystko to wskazuje na to, że Oppo będzie tworzyć własny ekosystem urządzeń.

Przy okazji, dowiedzieliśmy się, że premiera nowych modeli z rodziny Oppo Reno 3 jest zaplanowana na 26 grudnia.

Na podstawie informacji Digitaltrends i Gizchina i Oppo

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!