R E K L A M A

Huawei Nova 6 już w sklepie

Opublikowane:
Huawei Nova 6
Huawei Nova 6
fot. Vmall

Huawei Nova 6 zadebiutuje 5 grudnia, ale już teraz pojawił się w oficjalnym sklepie Huawei, gdzie możemy zobaczyć sporą porcję zdjęć i wersje kolorystyczne tego modelu.

Niestety, nie ma jeszcze ani ceny, ani specyfikacji, pozostaje zatem tylko to, co już wiemy i co zobaczymy. Huawei Nova 6 ma procesor Kirin 990, 8 GB RAM-u oraz system Android 10. Doskonale widać też "lornetkowy" otworek w ekranie, który pomieści aparat do selfie 32+8 Mpx (z obiektywem szerokokątnym). NA boku widzimy klasycznie umiejscowione przyciski głośności oraz czytnik linii papilarnych zintegrowany z włącznikiem, da się również dostrzec obecność minijacka. Z kolei dopisek przy tylnym aparacie zdradza część jego możliwości - "AI Camera, OIS Tele" - wygląda zatem na to, że teleobiektyw będzie stabilizowany optycznie i nie zabraknie sztucznej inteligencji.

Jak widać, będą cztery wersje kolorystyczne, a także dwie odmiany pamięci: wewnętrznej - 128 i 256 GB. Widać również, że Nova 6 będzie oferowany w wersji LTE i 5G. Sprzedaż rusza 12 grudnia. Telefon udało się już jednak sfotografować "w naturze":

Na podstawie informacji Vmall i Weibo

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!