R E K L A M A

Hisense King Kong 6 z dodatkową baterią dostępny oficjalnie

Opublikowane:
Hisense King Kong 6
Hisense King Kong 6
fot. Hisense

Pamiętacie Hisense King Kong 6 z dodatkową, przypinaną baterią? Można go już kupić, jest oficjalnie dostępny.

Hisense King Kong 6 jest oferowany za 1999 juanów, z dodatkowym akumulatorem w zestawie. Po przeliczeniu, komplet kosztuje 285 dolarów albo 1105 zł. Co dostaniemy za tą kwotę?

Głównym atutem telefonu jest możliwość dołączenia dodatkowego pokrowca-powerbanku, który sprawi, że łączna pojemność akumulatora przekroczy 10000 mAh (5510+4500 mAh). A poza tym, Hisense King Kong 6 jest zwyczajnym średniakiem, z 6,52-calowym ekranem HD+, procesorem Heliop P60 i pamięcią 128 GB. Pojemność pamięci operacyjnej zręcznie przemilczano, ale smartfon był certyfikowany z wariantami 4, 6 i 8 GB, a wewnętrzny nośnik flash może też jeszcze wystąpić w wariantach 64 i 256 GB.

Hisense King Kong 6 ma 8-megapikselowy aparat do selfie oraz potrójny aparat tylny - z główną matrcą 13 megapikseli i dwoma pomocniczymi po 2 Mpx. Model nie ma NFC, ale za to pozostawiono mu minijacka. Jak zatem widzicie, urządzenie nie jest zbyt imponujące i przeznaczone raczej tylko dla nabywców, wśród których najwazniejszy jest długi czas działania bez konieczności doładowywania akumulatora.

Na podstawie informacji Hisense

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!