Duński serwis Galaxy Club zauważył, że na rosyjskiej stronie Samsunga odpalono strony supportu dla smartfona SM-A515F, czyli prawdopodobnie modelu Samsung Galaxy A51.
Takie strony nie pojawiają się na kilka miesięcy przed premierą danego urządzenia - raczej bezpośrednio poprzedzają rynkowy debiut. Co mogłoby oznaczać, że możemy spodziewać się modelu Galaxy A51 jeszcze przed końcem 2019 roku.
Co na razie wiemy o tym smartfonie? Ma mieć poczwórny aparat główny (główny sensor 48 MP) i frontowy aparat o rozdzielczości 32 megapikseli umieszczony w niewielkim otworze. Do tego 6,5-calowy ekran AMOLED o rozdzielczości 4000 mAh. Ma zadebiutować z preinstalowanym Androidem 10, Exynosem 9611 i 4 GB pamięci RAM.
Inne newsy o Galaxy A51:
Źródło: Trusted Reviews